فیلتر فعال توان APF2000 دلتا کلید شبکه ای پاک برای تولید کارآمد تر می باشد. تجهیزات اتوماسیون امروزی سبک زندگی راحت تر و صرفه جویی در هزینه ها و تولید بیشتر را به ارمغان می آورد ، با این حال مشکلات قابل توجهی همانند انحراف توان  که می تواند منجر به از دست دادن انرژی ، افزایش هزینه ها و مشکلات بسیاری شود.

کیفیت توان تاثیر بسزایی در بازده انرژی دارد. یک سیستم توان تمیز و کارآمد به طور معمول یک موج جریان سینوسی تولید می کند، اما تجهیزات الکتریکی مورد استفاده در اتوماسیون صنعتی امروزی جریان غیر سینوسی تولید می کند که باعث بروز مشکلات کیفیت توان شده است.

انحراف ولتاژ و یا جریان، تاثیر توان راکتیو، و بارهای نامتعادل، مشکلات مشترکی هستند  که موجب قابلیت اطمینان و بهره وری کم انرژی شده  و همچنین هزینه های عملیات را افزایش می دهد. نگرانی عمده در صنعت اتوماسیون صنعتی نحوه بهبود کیفیت توان و نحوه مدیریت شبکه های قدرت می باشد.

APF2000 دلتا دارای  ریز پردازنده های دیجیتال استاندارد 32 بیتی صنعتی برای بهبود کیفیت توان سازگار می باشد. کنترل کامل انحراف هارمونیکی  اتلاف انرژی و تولید گرما را کاهش می دهد. APF2000 دارای طراحی جمع و جور و مدیریت فضای کارآمد می باشد و همراه با HMI 65536 رنگ  TFT برای تصاویر واقعی تر و صفحه نمایش رنگی طراحی شده است. ماموریت نهایی APF2000 دلتا بهبود کیفیت توان ، اتلاف کمتر انرژی و هزینه های نگهداری پایین تر می باشد.

مشخصات

نتیجه عالی فیلتر کردن و ارائه جبران خسارت هارمونیکها تا 90٪

جبران جریان هارمونیک، توان راکتیو، ضریب قدرت و تعادل بار

طراحی پیشرفته مدولار: ایمن، مطمئن،صرفه جویی در نیروی کار

ارائه شبکه های ارتباطی متنوع و کارت های فیلدباس اختیاری