سیستم machine vision (DMV) دلتا به طور عمده برای برنامه های کاربردی اتوماسیون صنعتی در خط تولید، از جمله کیفیت محصول و بازرسی رنگ آمیزی، اندازه گیری ، بررسی محصولات و دیگر فرآیندهای اتوماسیون صنعتی مربوطه استفاده می شود.

کاربران به راحتی می توانند هر گونه مشکل به وجود آمده  در خط تولید را به طور هوشمند توسط رابط کاربر پسند و چند وظیفه ای DMV با سرعت بالا مدیریت و حل کنند.

DMV طیف گسترده ای از توابع بازرسی بصری از جمله بازرسی منطقه، موقعیت لبه، عرض لبه، تعداد لبه، زاویه لبه، رنگ آمیزی، جستجو الگو مطابق با شکل، OCV، محاسبات، محاسبه زاویه و … ارائه می دهد.DMV خطاهای ناشی از خستگی کارگر و یا بی دقتی را حذف کرده و با افزایش کیفیت تولید, مقدار تولید و دقت در مونتاژ، باعث کاهش نرخ RMA و در نهایت موجب صرفه جویی در هزینه های نیروی کار می شود.

سیستم DMV نه تنها پردازش دقیق تصویر را فراهم می کند، بلکه از بسیاری از رابط های ورودی و خروجی برای ارتباط با سنسورها ، منبع نور چشمک زن، دوربین، لینک داده PLC، و … پشتیبانی می کند، و هزینه های نصب و راه اندازی را کاهش می دهد.

سیستم DMV همچنین از شبکه های صنعتی که اغلب مورد استفاده قرار می گیرد، مانند RS232، RS485، اترنت صنعتی و رابط های IO پشتیبانی می کند. کاربران می توانند داده ها را بررسی و نتایج انتقال داده به کنترلر را از طریق  سیستم بسیار سریع و با ثبات بررسی کنند. سیستم DMV همچنین بسیاری از لوازم جانبی مانند دوربین، لنز، منابع نور و… را فراهم کرده است.

لیست محصولات
Controller

DMV1000-80GX

 

 

 

 

DMV1000-KEY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DMV-CA45 Standard (4.5M)