اینورتر ها – کنترل کننده های دور موتور

توسط فن آوری مدرن الکترونیک و ریز پردازنده های پیشرفته، اینورتر دلتا را می توان جهت کنترل سرعت موتور، بهبود اتوماسیون ماشین آلات و صرفه جویی در مصرف انرژی معرفی کرد.

با توجه به پیشرفت دلتا در فن آوری اتوماسیون، اینورتر دلتا به سرعت در حال تکامل هستند. هر سری از اینورتر های دلتا برای رفع نیازها و کاربردهای خاصی طراحی شده است.اینورتر های دلتا دارای کنترل دقیق سرعت و گشتاور بوده، و موجب افزایش بهره وری و دقت در ماشین آلات می شوند. اینورترهای کنترل دور موتور دلتا در صنایع مختلف کاربرد دارند و کیفیت بالای آنها اطمینان خاطریست برای بدون وقفه کار کردن خطوط تولید شما . ما در مجموعه اتوماسیون دلتا پاسخگوی سوالات فنی شما در خصوص درایو های کنترل دور موتور هستیم

 اینورتر دلتا مدل MH300

اینورتر سری MH300 با استفاده از پردازنده های جدید مزیت های رقابتی ویژه ای را در بازار بوجود آورده است . دقت بالا در کنترل سرعت و گشتاور و همینطور ابعاد کوچک تر از ویژگی های بارز این درایو میباشد . همچنیم این درایو با بهره گیری از یک پورت usb نیاز به هرگونه سخت افزار دیگر را برای آپلود و دانلود برنه ها از بین برده است .

 اینورتر دلتا مدل ME300

سری ME300 دلتا یک اینورتر کنترل برداری جمع‌وجور نسل جدید است که وارث کیفیت برتر دلتا است، اما با کاهش 60 درصدی اندازه. از هر دو موتور IM و PM پشتیبانی می کند و بازده و انعطاف پذیری بالاتری را ارائه می دهد. عملکردهای ضروری داخلی مختلف استاندارد هستند تا نیاز به هزینه های اضافی را کاهش دهند و زمان نصب را کوتاه کنند.

ME300 با عملکرد کاربر پسند، اندازه فوق العاده فشرده، نصب سریع، و طراحی انعطاف پذیر و بادوام، کلید شما برای افزایش رقابت در بازار و موفقیت بیشتر است.

 اینورتر دلتا مدل C200

سری VFD-C200 یک میکرو درایو کنترل برداری هوشمند است که حالت های کنترل همه کاره را برای موتورها فراهم می کند و شامل عملکردهای داخلی PLC با ظرفیت تا 5000 مرحله است. برای کاربردهای محیطی خشن با طراحی حرارتی و ضد گرد و غبار تقویت شده که محافظت جامع را فراهم می کند، مناسب است.

 اینورتر دلتا مدل C2000

سری C2000 Plus دارای عملکردهای دقیق سرعت، گشتاور و کنترل موقعیت است که هم برای موتورهای سنکرون/آسنکرون بدون سنسور مناسب است.

با ظرفیت اضافه بار بیشتر، محدوده توان سری C2000 Plus می تواند تا 560 کیلو وات برسد و بهترین عملکرد و پایداری را برای انواع کاربردهای سنگین و گشتاور ثابت مانند تولید، فرآوری، صنایع غذایی، صنایع شیمیایی، فلزات فراهم کند.

کنترل دور موتور سری C2000 دارای  PLC  داخلی بوده و شما میتوانید پروژه های شگفت انگیزی را با این اینورتر اجرا نمایید

 اینورتر دلتا مدل VFD-B

اینورتر سری VFD-B درایو AC برای کاربردهای عمومی  دلتا است. درایو سری VFD-B برای ارائه گشتاور ثابت، دارای کنترل بردار حلقه باز و بسته است. این کنترل دور موتور این امکان را فراهم میآورد تا بتوانید موتورهای اسپیندل تا 2000 هرتز را راه اندازی نمایید

 اینورتر دلتا مدل VFD-CP2000

اینورتر دلتا مدل VFD-CP2000 با قابلیت  Sensorless Vector Control , برمبنای صرفه جویی در مصرف انرژی طراحی شده است . در مدکنترلی SVC با توجه به تغییرات بار , گشتاور خروجی کاهش یا افزایش پیدا می کند . که این امر باعث دریافت بهترین بازدهی از موتور می شود . در CP2000 می توان با تنظیمات V/F در کاربردهای فن و پمپ , بازدهی موتور را به میزان قابل توجهی افزایش داد .
همچنین این درایو دارای بسیاری از فانکشن های پشرفته برای کنترل بارهای متغیر می باشد از جمله این فانکشن ها می توان به Flying starts , Auto-acceleration/deceleration , auto-tuning , Momentary power loss restarts و غیره اشاره کرد .

اطلاعات بیشتر