مانیتورهای ارتباط کاربر با ماشین HMI

HMI وسیله ای برای تبادل اطلاعات و ارتباطات متقابل بین سیستم الکترومکانیکی و کاربر است. به کاربر امکان تکمیل تنظیمات از طریق کلید و یا تصاویر قابل لمس در پنجره را می دهد . HMI های دلتا نه تنها کنترل سریع و راحت اتوماسیون را فراهم می کند، بلکه جایگزین پانل های کنترل قدیمی که نیاز به سیم کشی گسترده ای داشتند نیز می باشند.

سری DOP-B دارای امکاناتی همچون صفحه نمایش لمسی با ابعاد و رنگ های مختلف بوده و همچنین با عملکردی سریع و راحت کنترل توانمندی برای ماشین آلات  را فراهم می کند. علاوه بر این، HMI دلتا مبتنی بر نرم افزار کاربر پسند  DOPSoft می باشد. توسط نرم افزار DOPSoft، کاربران می توانند به سرعت تصاویر و نمودار را ویرایش کرده و به راحتی پروتکل های ارتباطی مناسب را تنظیم کنند. برنامه های بسیاری را می توان ایجاد، ویرایش، دریافت و ارسال کرد.

سری DOP-100

HMI سری DOP-100 دلتا از جدیدترین پردازنده پرسرعت Cortex-A8 و صفحه نمایش LCD 65536 رنگی با روشنایی و کنتراست بالا استفاده می کند. سری DOP-100 از چندین عملکرد تحت شبکه از جمله FTP، E-Mail، VNC (محاسبات شبکه مجازی) نظارت از راه دور و NTP (پروتکل های زماندار  شبکه) پشتیبانی می کند تا نیازهای مشتری برای برنامه های کاربردی ابری و تولید هوشمند را برآورده کند.

DOP-103WQ

DOP-103WV

DOP-103WS

HMI استاندارد
HMI استاندارد مجهز به 2 پورت COM است تا اکثر نیازهای مشتری را برآورده کند. نوع استاندارد اترنت دار یک پورت اترنت برای اتصال Modbus tcp/ip با سایر تجهیزات فراهم میکند

DOP-107EV

DOP-107EG

DOP-107CS

DOP-110CS