کنترلر های دمای دلتا

کنترلر دما وسیله ای برای اندازه گیری و کنترل درجه حرارت است. با اتصال سنسور دما به کنترلر های دما , دمای محیط توسط کنترلر دما پردازش شده و متناسب با نحوه کنترلی تعریف شده , بصورت گرمایی یا سرمایی و یا حالت دوگانه , کنترل مینماند .

کنترل دما سری DT دلتا با ویژگی هایی از جمله: واکنش سریع، پارامتر تنظیم دقیق PID ، پشتیبانی از پروتکل های ارتباطی MODBUS و با انواع خروجی های مختلف ساخته شده است، و امکان رسیدن به وضعیت کنترل پایدار در سیستم های مختلف را فراهم کرده است. علاوه بر این، تمام مجموعه ها با ابعاد نصب و مصوبات ایمنی CE، UL بین المللی پشتیبانی شده اند.

کنترلر دمای DTM

با توجه به نیاز صنایع مختلف به کنترل دمای چند کاناله و بهبود فرایندهای کنترل دما , دلتا اقدام به طراحی و تولید کنترلر دمای DTM نموده است . این کنترلر دما با پشتیبانی از 8 کانال دما و با استفاده از کارت های توسعه تا 64 مانال دما را پشتیبانی میکند . همچنین این کنترلر با ارتباط مدباس میتواند از 1000 کانال دما پشتیبانی نماید .

کنترلر دمای DTM دارای پورت RS485  و  اترنت میباشد که نیاز شما به اضافه کردن کارت شبکه را مرتفع مینماید .

هم سخت افزار و هم نرم افزار کنترلر DTM  باعث شده تا کاربران به راحتی از آن در پروژه های مختلف استفاده نمایند

کنترلر دمای dtm

کنترلر دمای DTK

سری DTK یک کنترل کننده دما جدید با عملکرد بالا است. کنترلر DTK هزینه و زمان اجرای پروژه را تا حد زیادی کاهش می دهد و عملکرد سیستم های کنترل دما را بهبود می بخشد. با طول تنها 60 میلی متر و صفحه نمایش LCD با وضوح بالا، نظارت بر دمای هر محیطی را برای اپراتورها آسان مینماید.

کنترلر دمای DT3

کنترل کننده دمای دلتا سری DT3 با سخت افزار ارتقا یافته و مشخصات حرفه ای طراحی شده است تا عملکرد هوشمند، پاسخگویی سریع و ماژولارسازی آسان، به علاوه کلیدهای عملکردی کاربرپسند را برای کاربر فراهم می آورد. با عملکردهای Self-Tuning و FUZZY کنترل دما، کنترلرها را می توان هم در فضای باز و هم در فضای بسته نصب کرد .

کنترلر دمای DTA

سری DTA برای کاربردهای عملی با 3 خروجی سیگنال متداول در صنعت طراحی شده است و با عملکردهای مختلف  یک کنترل هوشمند و ارزان قیمت را فراهم می آورد .

کنترل DTA دارای حالت های گرمایش و سرمایش بوده اما از حالت دوگانه پشتیبانی نمیکند

کنترلر دمای DTC

کنترلر دمای DTC  یک کنترلر دمای فوق العاده با امکانات فراوان و ارزان میباشد . این کنترلر دما از انواع سنسورهای دما پشتیبانی کرده و دارای حالت های کنترلی گرمایی , سرمایی و حالت دوگانه میباشد . همچنین برای فرایندهای زمان پذیر کنترل دما مانند رنگریزی نخ , دارای الگو های دمایی 7 حالته میباشد.

کنترلر دمای DTE

سری DTE یک کنترل دما برای کاربردهای چند دمایی میباشد . این کنترلر بصورت ماژولار بوده و میتوان ورودی و خروجی ها را اضافه نمود . در یونیت اصلی فقط 4 کانال دما بدون خروجی وجود دارد که میتوان تا 8 کانال ورودی و 16 خروجی اضافه نمود.

اگر برای اجرای پروژه کنترل دما به مشاوره نیاز دارید , همکاران ما در مجموعه اتوماسیون دلتا پاسخگوی سوالات فنی شما هستند . با ما تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما با مشاوره صحیح شما را در اجرای بهتر پروژه یاری نمایند